Menu

Kontakt

Šárka Kaestnerová

Jahodová 1421/b, Unhošt 27351

tel:+420606155815

info.zavinovacka@gmail.com

Sledujte nás

Můj příběh

                                                        O mně, spánku a zavinovačce...

 

Jmenuji se Šárka a ráda bych Vám napsala více o tom, proč jsem se rozhodla vyrábět právě tento druh zavinovaček zvané ”kokon”.

Svůj první kokon jsem pořídila z druhé ruky, když byl malému asi týden a to proto, že často a dlouze v noci plakal. A tak jsem začala hledat způsob, jak malého utišit. Bohužel kojení nebylo možné -osobní důvody:(.

Dostala se mi do ruky kniha, kde americký pediatr zdůrazňuje metodu zavinování, která je pro utišení neklidných miminek nezbytná.V podstatě se jedná o to, že kokon navodí novorozenci pocit bezpečí, které pociťovalo v maminčině děloze.Kokon je na trhu již několik let a já stále nechápu, jak je možné, že se tak báječná věc už dávno nedostala do podvědomí více maminek.

Já jsem maminkou jen pár měsíců, ale díky této zavinovačce můžu prohlásit, že mám nejspokojenější miminko a že já jsem ta nejšťatnější maminka. A hlavně - vyspinkaná maminka a to je oč tu běží!

Jelikož jsem na trhu nenašla to, co by mi vyhovovalo po všech stránkách, rozhodla jsem se to vzít do vlastních rukou a tím tak pomoci ostatním maminkám, které chtějí mít také spokojená miminka, jako mám já.Dobře vím, jak mi bylo po pár probdělých nocích a pocitu, že neumím svému malému pomoci, a tudíž nejsem dobrá máma.

...Teď je vše jinak, a to bych přála každé z vás.

 

... vyrobeno s LÁSKOU od maminky maminkám.   

 

                          Vaše Šárka